INFANTIL MASTER 1000

Jornada 1 - 26/10/2019 17:00 - Local

    • MARTIARTU INF
    • -
    • TORRESOLO ONDIZ
      • GUZMAN AGUIRRE, GUILLERMO
      • SOJO GONZALEZ, MANUEL
    • 6-0 / 6-3
      • ELORZA FORASTER, JORGE
      • PEREZ EGUINO, PABLO
    • 4-6 / 5-7
    • LAUKARIZ INF NEGRO
    • -
    • PADELAND INF
      •  
    • 6-4 / 7-5
      •  
    • 6-4 / 4-6 / 6-7
    • PADELZALEAK URDIÑAK INF
    • -
    • TORRESOLO TXORIERRI
      •  
    • 6-2 / 6-3
      •  
    • 6-0 / 6-1

Jornada 2 - 09/11/2019 17:00 - Local

    • TORRESOLO ONDIZ
    • -
    • PADELZALEAK URDIÑAK INF
      •  
    • 6-0 / 6-1
      •  
    • 3-6 / 6-3 / 6-7
    • PADELAND INF
    • -
    • MARTIARTU INF
      •  
    • 1-6 / 1-6
      •  
    • 2-6 / 3-6
    • TORRESOLO TXORIERRI
    • -
    • LAUKARIZ INF NEGRO
      •  
    • 1-6 / 1-6
      •  
    • 6-4 / 6-4

Jornada 3 - 16/11/2019 17:00 - Local

    • TORRESOLO ONDIZ
    • -
    • PADELAND INF
      • LOBO BARCENAS, DIEGO
      • SANCHEZ IZCO, JOSU
    • 7-5 / 6-0
      • PATERNAIN URRUTIA, ENEKO
      • ARRUEBARRENA ATUTXA, JULEN
    • 6-0 / 4-6 / 7-6
    • MARTIARTU INF
    • -
    • TORRESOLO TXORIERRI
      • RIAÑO LOPEZ, LUCIA
      • UGARTE AGRAZ, MARIO
    • 6-4 / 5-7 / 7-6
      • GARCIMARTIN BRAGADO, DANIEL
      • AGIRREGOMEZKORTA DEL NOZAL, MIKEL
      • PEREZ MONTALVILLO, CARMEN
      • PEREZ EGUINO, PABLO
    • 6-4 / 6-2
      • TELLITU LOZANO, ASIER
      • ARANA GONZALEZ, IÑIGO
    • PADELZALEAK URDIÑAK INF
    • -
    • LAUKARIZ INF NEGRO
      •  
    • 4-6 / 5-7
      •  
    • 7-5 / 6-4

Jornada 4 - 23/11/2019 17:00 - Local

    • PADELZALEAK URDIÑAK INF
    • -
    • PADELAND INF
      •  
    • 6-0 / 4-6 / 6-7
      •  
    • 6-3 / 6-4
    • TORRESOLO TXORIERRI
    • -
    • TORRESOLO ONDIZ
      • GARCIMARTIN BRAGADO, DANIEL
      • AGIRREGOMEZKORTA DEL NOZAL, MIKEL
    • 2-6 / 0-6
      • MONTALBAN TORRES, IKER
      • ARRUEBARRENA ATUTXA, JULEN
      • ARANA GONZALEZ, IÑIGO
      • URZAIZ IRIONDO, UNAX
    • 0-6 / 0-6
      • SIERRA LOPEZ, JOSU
      • LAISEKA LOPEZ, XABIER
    • LAUKARIZ INF NEGRO
    • -
    • MARTIARTU INF
      • FERNANDEZ URIARTE, OLATZ
      • ZAMANILLO CIGARAN, SOFIA
    • 0-6 / 0-6
      • GUZMAN CERRATO, DIEGO
      • GUZMAN AGUIRRE, GUILLERMO
      • ARBAIZA ASTORQUIZA, IRENE
      • GARDEAZABAL IDIGORAS, NEREA
    • 4-6 / 0-6
      • ELORZA FORASTER, JORGE
      • GUZMAN CERRATO, MENCIA

Jornada 5 - 30/11/2019 17:00 - Local

    • PADELAND INF
    • -
    • TORRESOLO TXORIERRI
      •  
    • -
      • GARCIMARTIN BRAGADO, DANIEL
      • SANTAMARIA DELGADO, IÑIGO
      •  
    • -
      • AGIRREGOMEZKORTA DEL NOZAL, MIKEL
      • URZAIZ IRIONDO, UNAX
    • TORRESOLO ONDIZ
    • -
    • LAUKARIZ INF NEGRO
      • PATERNAIN URRUTIA, ENEKO
      • SANCHEZ IZCO, JOSU
    • 6-2 / 6-1
      • SARABIA PEREZ, CARLOS
      • ONZAIN ZUBELDIA, GUILLERMO
      • LOBO BARCENAS, DIEGO
      • LAISEKA LOPEZ, XABIER
    • 6-4 / 6-3
      • SAINZ FERNANDEZ, JON
      • FERNANDEZ URIARTE, OLATZ
    • MARTIARTU INF
    • -
    • PADELZALEAK URDIÑAK INF
      • GUZMAN AGUIRRE, GUILLERMO
      • SOJO GONZALEZ, MANUEL
    • 7-6 / 6-2
      • AGUIRRE URIEN, ARATZ
      • ASTIGARRAGA MARTINEZ, ENEKO
      • GUZMAN CERRATO, DIEGO
      • MARQUINA BEUNZA, TELMO
    • 6-0 / 6-0
      • ARRIETA HERNANDEZ, AITOR
      • RODRIGUEZ GARCIA, IBAI

Jornada 6 - 14/12/2019 17:00 - Local

    • TORRESOLO ONDIZ
    • -
    • MARTIARTU INF
    • PADELAND INF
    • -
    • LAUKARIZ INF NEGRO
    • TORRESOLO TXORIERRI
    • -
    • PADELZALEAK URDIÑAK INF

Jornada 7 - 11/01/2020 17:00 - Local

    • PADELZALEAK URDIÑAK INF
    • -
    • TORRESOLO ONDIZ
    • MARTIARTU INF
    • -
    • PADELAND INF
    • LAUKARIZ INF NEGRO
    • -
    • TORRESOLO TXORIERRI

Jornada 8 - 25/01/2020 17:00 - Local

    • PADELAND INF
    • -
    • TORRESOLO ONDIZ
    • TORRESOLO TXORIERRI
    • -
    • MARTIARTU INF
    • LAUKARIZ INF NEGRO
    • -
    • PADELZALEAK URDIÑAK INF

Jornada 9 - 01/02/2020 17:00 - Local

    • PADELAND INF
    • -
    • PADELZALEAK URDIÑAK INF
    • TORRESOLO ONDIZ
    • -
    • TORRESOLO TXORIERRI
    • MARTIARTU INF
    • -
    • LAUKARIZ INF NEGRO

Jornada 10 - 08/02/2020 17:00 - Local

    • TORRESOLO TXORIERRI
    • -
    • PADELAND INF
    • LAUKARIZ INF NEGRO
    • -
    • TORRESOLO ONDIZ
    • PADELZALEAK URDIÑAK INF
    • -
    • MARTIARTU INF

Jornada 11 - 15/02/2020 17:00 - Local

    • MARTIARTU INF
    • -
    • TORRESOLO ONDIZ
    • LAUKARIZ INF NEGRO
    • -
    • PADELAND INF
    • PADELZALEAK URDIÑAK INF
    • -
    • TORRESOLO TXORIERRI

Jornada 12 - 22/02/2020 17:00 - Local

    • TORRESOLO ONDIZ
    • -
    • PADELZALEAK URDIÑAK INF
    • PADELAND INF
    • -
    • MARTIARTU INF
    • TORRESOLO TXORIERRI
    • -
    • LAUKARIZ INF NEGRO

Jornada 13 - 29/02/2020 17:00 - Local

    • TORRESOLO ONDIZ
    • -
    • PADELAND INF
    • MARTIARTU INF
    • -
    • TORRESOLO TXORIERRI
    • PADELZALEAK URDIÑAK INF
    • -
    • LAUKARIZ INF NEGRO

Jornada 14 - 28/03/2020 17:00 - Local

    • PADELZALEAK URDIÑAK INF
    • -
    • PADELAND INF
    • TORRESOLO TXORIERRI
    • -
    • TORRESOLO ONDIZ
    • LAUKARIZ INF NEGRO
    • -
    • MARTIARTU INF

Jornada 15 - 25/04/2020 17:00 - Local

    • PADELAND INF
    • -
    • TORRESOLO TXORIERRI
    • TORRESOLO ONDIZ
    • -
    • LAUKARIZ INF NEGRO
    • MARTIARTU INF
    • -
    • PADELZALEAK URDIÑAK INF